İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Özel Servisler


Özel Aşçı

  • Rezervasyon tarihinizden önce talep etmeniz halinde, günlük olarak hizmet veren aşcılarımız villanızda konakladığınız süre boyunca ya da belirlediğiniz günlerde, sabah kahvaltısı ve öğle yemeği hazırlayıp villadan ayrılmaktadır.

Özel Bakıcı ve Temizlikci

  • Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, tatil süreniz boyunca çocuklarınıza bakacak ve ihtiyaçlarını karşılayacak çocuk bakıcısının ya da günlük olarak temizlik hizmeti sunacak olan personelin size hizmet vermesine olanak sağlıyoruz.

Özel Rehber

  • Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, tatilinizde size günlük olarak eşlik edecek profesyonel rehber eşliğinde bulunduğunuz bölgedeki doğal, kültürel ve tarihi güzellikleri en ince ayrıntısına kadar öğrenebilme imkanı sunuyoruz.

Balayı ya da Özel Günleriniz için Hazırlık

  • Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, hayatınızın en özel gününde talepleriniz doğrultusunda oda ve yatak süslemesini, ya da hazır olmasını istediğiniz ikramları sizin için özenle hazırlıyoruz. Size o özel günün keyfini sürmek kalıyor.

Bebek Yatağı ve Mama Sandalyesi

  • Rezervasyon tarihinizden önce belirtmeniz halinde, küçük misafirlerimizin rahatı ve konforu için bebek yatağını ve mama sandalyesini siz villaya giriş yapmadan önce hazır bulunduruyoruz.

 

Kiralık Villa & Apart
+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.