İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Kemer Kiralık Daire Fiyatları & Kiralık Ev İlanları

ANTALYA / KEMER
İlan No : 13990
1+1 | Kiralık Daire
ANTALYA / KEMER
İlan No : 903095 m²
2+1 | Kiralık Daire


Kemer Kiralık Daire Fiyatları & Kiralık Ev İlanları

Kemer’de kiralık daire bulmanıza yardımcı olacak etkenler

Kemere tatil için geliyorsanız kemer günlük kiralık villa ve yazlık arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kemer merkezde kiralık ev bulmak oldukça zor olduğu gibi sezon yaklaşınca burda oteller veya farklı dallarda ticaret yapanlar personeline ev veya logman kiralamak zorunda onun için kemer arslanbucak kiralık ev veya daire bulmak daha kolay yada kemer kuzdere mah kiralık evler bulunmakta fiyatlar kemere göre daha uygundur. Eger iş için kemere gelecekseniz iş yeriniz tekirovadaysa size tekirova kiralık daire bulmanıza yardımcı oluruz, ama iş yeri göynük bölgesinde ise sahibinden kemer göynük kiralık ev ilanlarımız bulunmaktadır. Sezonun sonuna doğru Kemer aylık kiralık daire bulmanız için eylül ekim aylarında daha kolay bulabilirsiniz, Özellikle insanların tercih ettikleri kemer kiralik müstakil ev arıyorsanız Tavukkıran mahallesinde bulmanıza marinaemlak.com  ekibi olarak yardımcı oluruz. Kemer gibi turistik, yoğun ilgi gören bir ilçede kiralık Konut aramak sizin için zahmetli olabilir.kemerin çamyuva, beldibi, arslanbucak, kuzdere, göynük, kiriş, tekirova, ulupınar, adrasan, ovacık mahallesinde kiralık emlak bilgilerini bulabilirsiniz.

Sizlere biraz fikir olması için bölgelerde bulabileceğiniz fiyatlar aşagı yukarı altta sıralıdır:

  • Kemer merkezde aylık kiralık daire 1000 ile 1300 tl arasındadır.
  • kemer arslanbucak kiralık ev fiyatları 700 ile 1000 tl arsında olup evin yeri ve konumu dolyısıyla 1200 tl yi bulabilir.
  • Tekirova kiralık daire Fiyatları konumuna göre 600 tl ila 1000 tl arasındadır.
  • Kemer göynük kiralık ev veya müstakil evler hem turizmin yoğun olması birde Okulların yoğunluğundan göynük kiralık daire fiyatları 800 tl ila 1200 tl arasıda bulunmaktadır.
  • Kemer günlük kiralık yazlık veya villa fiyatları aylara göre değişmekte olup 500 tl ile 1500 tl ye kadar bulunur
  • Eger kemerde kiralık apart otel isterseniz 250 ile 750tl ye kadar bulunabiliyor.

Marinaemlak.com ekibi sizler için hazırladıgı ilanlar küçük bütçelerden yüksek seviye bütçelere kadar ilerliyor ve geniş bir yelpazede farklı gelir gruplarına hitap edecek zenginlikte hazırlanıyor. Onun için kemerde kiralık daire bulmak o kadar da zor değil.

Kemer günlük kiralık vila ve yazlıklar ilanla 


Diğer İlanlar
+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.