İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Konyaaltı Satılık Daire İlanları & Satılık Ev Fiyatları

ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 13880165 m²
3+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 1376085 m²
2+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 330095 m²
2+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 296080 m²
2+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 2840100 m²
1+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 2790100 m²
2+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 1970170 m²
3+1 | Satılık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 152075 m²
1+1 | Satılık Daire


  Konyaaltı Satılık Daire, Konyaaltı Satılık Ev. Satılık Konut, Satılık Emlak İlanları & Fiyatları marinaemlak.com'da 


Antalya Konyaaltı Satılık Daire fiyatları, Konyaaltı Satılık Ev fiyatları, Antalya Konyaaltı'nda Satılık Villa fiyatları, Konyaaltı Satılık Mustakil ev fiyatları, Konyaaltı Satılık Yazlık ev ve Konyaaltı Satılık Emlak fiyatları, denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Konyaaltı'nda sahibinden Satılık daire ve ev fiyatları,daha ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, Satılık yazlık apart daire ve tatil evleri sunuyoruz.

Konyaaltı Satılık Daire veya Ev Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Haritası

  • Konyaaltı satılık Ev arayışında olan vatandaşlar hazırlamış olduğumuz ilçe rehberini inceleyerek ilçenin nüfusu mahalleleri, turizmi, tarihi ve konut kira piyasası hakkında bilgi sahibi olabilirler

Konyaaltı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

  • Konyaaltı, Antalya’nın batı ucunda yer alan, aynı adı taşıyan plajlarıyla meşhur bir ilçedir. Plaj, şehrin batı tarafında falezlerin bittiği yerden başlayıp, Antalya limanına kadar 4-5 km. boyunca uzanmaktadır. Antalya – Kemer karayolu üzerinde bulunmakta olup, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Bugün Konyaaltı olarak adlandırılan bölgenin, yakın tarihe kadar, Antalya’nın falezler üzerinde yer almasından dolayı Koyaltı biçiminde anıldığı ve halk dilinde söylene söylene Konyaaltı’na dönüştüğü belirtilmektedir.Konyaaltı, Anadolu Uygarlıkları yerleşim haritasına göre, Likya sınırları içinde yer almaktadır.Daha fazla bilgi için,Antalya Havalimanı arası 9 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 19 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 6 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.(Şehir iç trafik yoğunluğundan dolayı).

Konyaaltı Satılık Daire veya Ev Arayışındakiler İçi İlçe Ekonomi Bilgileri

  • Konyaaltı ilçesinin ekonomisinin temeli turizm ve ticarete dayanmaktadır. Bölgede yer alan tatil köyleri ve oteller çok sayıda vatandaşın istihdamına katkı sağlamaktadır.Konyaaltı satılık Ev arayışında olan vatandaşlar bölge hakkında araştırma yaparken bölgede seracılık faaliyetlerinin yoğun olarak yapıldığını gözlemlemektedir. Seracılık faaliyetleri dışında hayvancılık faaliyetlerinin de yapıldığı bölgede ekonomik anlamda bir hareketlilik mevcuttur. Yaz mevsiminde yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun olarak tercih edilen Konyaaltı satılık konut arayışında olan vatandaşlar, sonrasında bu daireleri sezonluk olarak kiralayarak ekonomik gelir sağlayabilirler. 

Konyaaltı Satılık Daire veya Ev Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalleleri

  • Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 182 bin 112’dir.Toplam nüfusun yüzde 48,15’ini (87 bin 688) erkek, yüzde 51,85’ini (94,424) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Konyaaltı satılık daire arayan vatandaşların tercih edebileceği 39 mahalle bulunmaktadır.
  • Konyaaltı satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Çitdibi Mahallesi, Akdamlar Mahallesi, Demircilik Mahallesi, Akkuyu Mahallesi, Çakırlar Mahallesi, Konyaaltı Mahallesi, Geyikbayırı Mahallesi, Gürsu Mahallesi, Hacısekililer Mahallesi, Aydınlık Mahallesi, Gökçam Mahallesi, Altınkum Mahallesi, Hisarçandır Mahallesi, Arapsuyu Mahallesi, Bahtılı Mahallesi, Aşağıkaraman Mahallesi,  Çağlarca Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Dağ Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Doyran Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Hurma Mahallesi, Kır Mahallesi, Kuruçay Mahallesi, Kuşkavağı Mahallesi, Liman Mahallesi, Toros Mahallesi, Molla Yusuf Mahallesi, Öğretmenevleri Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sarısu Mahallesi Uncalı Mahallesi, Üçoluk Mahallesi, Yarbaşçandır Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zümrüt Mahallesi, Uluç Mahallesi, Siteler Mahallesi ve en çok satılık konut aranan mahallelerden biri olan Konyaaltı Suiçecek Mahallesi satılık daire ilanları ve fiyatları marinaemlak.com'da
Konyaaltı Satılık Ev ve daire 1+1, 2+1, 3+1, 4+1  fiyatları Marinaemlak.com size Antalya ilinde, Konyaaltı ilçesinde, aradığınız Satılık daire ve Ev ilan seçeneklerini sunar. Konyaaltı 
Satılık daire veya Ev fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilir, Antalya Satılık daire, Ev, Villa, Arsa, Emlak ilanı arasından size en uygun  Satılık daire, Ev, Villa, Arsa, Emlak ilanını bulabilirsiniz.Konyaaltı'nda Satılık ve Kiralık daire ve ev fiyatları burada!!!

Diğer İlanlar
+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.