İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Konyaaltı Kiralık Daire Fiyatları & Kiralık Ev İlanları

ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 322065 m²
1+1 | Kiralık Daire
ANTALYA / KONYAALTI
İlan No : 3130155 m²
3+1 | Kiralık Daire


Antalya Konyaaltı Kiralık Daire Fiyatları & Kiralık Ev İlanları marınaemlak.com'da


Antalya Konyaaltı'nda kiralık Villa fiyatları, Konyaaltı kiralık Daire fiyatları, Konyaaltı kiralık Mustakil ev fiyatları Antalya Konyaaltı Kiralık Ev fiyatları, Konyaaltı kiralık Yazlık ev ve Konyaaltı kiralık Emlak fiyatları,  denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Konyaaltı'nda sahibinden daire ve ev fiyatları,daha ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, kiralık yazlık apart daire ve tatil evleri sunuyoruz.
Konyaaltı'nda Satılık ve Kiralık daire ve ev fiyatları burada !!!

Antalya Konyaaltı hakkında kısa bilgiler

2018 Verilerine göre Antalya Konyaaltı Nüfusu 182 112 dir.Konyaaltı, Antalya’nın batı ucunda yer alan, aynı adı taşıyan plajlarıyla meşhur bir ilçedir. Plaj, şehrin batı tarafında falezlerin bittiği yerden başlayıp, Antalya limanına kadar 4-5 km. boyunca uzanmaktadır. Antalya – Kemer karayolu üzerinde bulunmakta olup, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır. Bugün Konyaaltı olarak adlandırılan bölgenin, yakın tarihe kadar, Antalya’nın falezler üzerinde yer almasından dolayı Koyaltı biçiminde anıldığı ve halk dilinde söylene söylene Konyaaltı’na dönüştüğü belirtilmektedir.Konyaaltı, Anadolu Uygarlıkları yerleşim haritasına göre, Likya sınırları içinde yer almaktadır.Daha fazla bilgi içinAntalya Havalimanı Arası 9 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 19 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 6 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.(Şehir iç trafik yoğunluğundan dolayı)

 Konyaaltı kiralık daire ve ev bulmayı kolaylaştıran etkenler

 • Konyaaltı Kiralık daire fiyatının, aylık aidat ve bakım giderlerinin bütçenizi uygun olup olmadığını araştırmalısınız.
 • Konyaaltında Kiralık daire ararken ısı yalıtımı ve ses yalıtımı özellikleri olmasına özen göstermek uzun vadede çok avantaj sağlar
 • Antalya Konyaaltı kiralık dairenin yer döşemelerinin, kapılarının, camlarının, mutfak tezgâhı ve dolaplarının sağlam olması.
 •  Oturmak istediğiniz Antalya Konyaaltı kiralık ev veya dairenin deprem yönetmeliğine uygun olduğunu ya da depreme dayanıklı olduğunu araştırmalısınız.
 • Konyaaltı Kiralık daire hayatınızı kolaylaştırmalı. Mesela okula, işe, hastaneye, markete, alışveriş merkezine, toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede olmalı.
 • Ayrıca kiralayacağınız dairenin sağlığınızı olumsuz etkileyecek sanayi tesislerine ve sanayi bölgelerine uzak olmasına dikkat etmekte fayda var. 
 • Konyaaltı Kiralık dairenin bakım ve onarım gibi tadilat masraflarının olup olmadığını kontrol edin.
 • Konyaaltı Kiralık daire veya ev arayışında üzerinde durulması gereken bir diğer ayrıntı da ödenmemiş faturasının bulunup bulunmadığının kontrolüdür. 
 • Konyaaltı Kiralık daire veya herhangi emlak için mutlaka gerçek mülk sahibi ile kira kontratı yapmalısınız. Yapacağınız bu sözleşmenin noter onaylı olması da resmi olarak geçerliliğinin ispatı olacaktır.
 • Yaşamak istediğiniz Konyaaltı'nda kiralık daire veya Evin çevresinin yaşam standartlarına uygun mu değil mi mutlaka sorgulayın, 
 • Kira sözleşmesinde mutlaka kiralık daire veya evi tuttuğunuzda evi teslim aldığınız şartlara yer vermelisiniz.
 • Konyaaltı'nda Kiralık daire ararken odalarının güneş ışığından faydalanıyor olması sağlığınızı olumlu etkiler.

Konyaaltı kiralık Daire veya Ev Bulabileceğiniz mahalle Seçenekleri

Antalya Konyaaltı'nın mahalleleri ise Akdamlar Mahallesi Akkuyu Mahallesi Altınkum Mahallesi Arapsuyu Mahallesi Aşağıkaraman Mahallesi Aydınlık Mahallesi Bahtılı Mahallesi Çağlarca Mahallesi Çakırlar Mahallesi Çamlıbel Mahallesi Çitdibi Mahallesi Dağ Mahallesi Demircilik Mahallesi Doyran Mahallesi Geyikbayırı Mahallesi Gökçam Mahallesi Gökdere Mahallesi Gürsu Mahallesi Hacısekililer Mahallesi Hisarçandır Mahallesi Hurma Mahallesi Karatepe Mahallesi Kır Mahallesi Kuruçay Mahallesi Kuşkavağı Mahallesi Liman Mahallesi Molla Yusuf Mahallesi Öğretmenevleri Mahallesi Pınarbaşı Mahallesi Sarısu Mahallesi Siteler Mahallesi Suiçecek Mahallesi Toros Mahallesi Uluç Mahallesi Uncalı Mahallesi Üçoluk Mahallesi Yarbaşçandır Mahallesi Yeni Mahallesi Zümrüt Mahallesi
Kiralık İlanlar ve Fiyatlar Marinaemlak.com'da
Konyaaltı kiralık Ev ve daire 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 seçenekleri ve fiyatları 

Marinaemlak.com size Antalya ilinde, Konyaaltı ilçesinde, aradığınız Kiralık daire ve Ev ilan seçeneklerini sunar. Konyaaltı Kiralık daire veya Ev fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilir, Antalya Kiralık daire, Ev, Villa, Arsa, Emlak ilanı arasından size en uygun Kiralık daire, Ev, Villa, Arsa, Emlak ilanını bulabilirsiniz.Diğer İlanlar
+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.