İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Çıralı hakkında


Çıralı hakkında 


Çıralı hakkında:

Antalya Kemer'e bağlı Çıralı beldesi, "Güneşi, denizi ve doğa güzelliklerinin" yanı sıra tarihi zenginlikleriyle insanlarin ilgisini çekmektedir. Güney ucunda Olympos Antik Kenti, kuzey batisinda ise Yanartaş(Chimera) bulunmaktadır. Akdeniz' in en temiz yerlerinden birisi olan Çıralı sahili 3,2 km uzunlığundadır. Kumsal denizden itibaren yumusak bir egimle yükselmektedir.

 


      

Her iki ucunda kayaliklarla sinirlanmistir. Genel olarak ince taneli yüksek kaliteli kum yapisina sahiptir. Güney ucunda antik Olimpos kentinin içinden geçerek gelen dere denizle birleşir. Denizi çok temiz olan Çirali' da rahatlikla denizin keyfini çikarabilir ve güneşlenebilirsiniz. Yapılaşmanin çok az olmasi, yöreye ayri bir güzellik katar. 

Çıralı 'nın tarihi ve doğal zenginliği, yasal statüler geliştirilerek koruma altına alınmış durumda. Çıralı her mevsim değişen, yenilenen bir güzellik ağacı, çiçegi ve bitkisiyle karşınızdadır. Bu güzeliği renk ve kokulardan olusan bir harmoni olusturur. Dünyada nesli tükenmeye baslamis kuslarin bir çoğunu bir arada görmek size ayri bir zevk verecektir. Nesli dünya çapinda tehlike altinda olan deniz kaplumbagalarinin(Caretta) üreme alanlarindan birisi de Çirali sahilleridir. Çıralı ayrıca ismine yakışır şekilde "SAKLI CENNET" olarakda anılmaktadır.
Kategoriler
+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.