İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Konyaaltı Satılık Daire | Satılık Ev | Satılık Emlak | Satılık Konut


 Antalya Konyaaltı Satılık Daire,Satılık Ev, Satılık Konut, Satılık Emlak İlanları & Fiyatları marinaemlak.com'da 

Antalya Konyaaltı Satılık Daire fiyatları, Konyaaltı Satılık Ev fiyatları, Antalya Konyaaltı'nda Satılık Villa fiyatları, Konyaaltı Satılık Mustakil ev fiyatları, Konyaaltı Satılık Yazlık ev ve Konyaaltı Satılık Emlak fiyatları, denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Konyaaltı'nda sahibinden Satılık daire ve ev fiyatları,daha ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, Satılık yazlık apart daire ve tatil evleri sunuyoruz.

Konyaaltı Satılık Daire Arayan Vatandaşlar İçin bilgilendirme

marinaemlak.com ekibi olarak konut arayan vatandaşlarımıza destek olarak konut arama süreçlerini hızlandırmaya devam ediyoruz. Günlerce ev arayışınızı kolaylaştırmak ve size uygun evi bulmanıza bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı oluruz, Ayrıyeten satılık daire konyaaltı altınkum, konyaaltı denize sıfır satılık daire, konyaaltı satılık daire sahibinden, antalya konyaaltı gürsuda satılık daire fiyatları ve ilanları marinaemlak.com'da bulabilirsiniz.

Konyaaltı İlçesi Hakkında Genel Bilgiler

Konyaaltı, Antalya’nın batı ucunda yer alan, aynı adı taşıyan plajlarıyla meşhur bir ilçedir. Plaj, şehrin batı tarafında falezlerin bittiği yerden başlayıp, Antalya limanına kadar 4-5 km. boyunca uzanmaktadır. Antalya – Kemer karayolu üzerinde bulunmakta olup, yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktasıdır.Bugün Konyaaltı olarak adlandırılan bölgenin, yakın tarihe kadar, Antalya’nın falezler üzerinde yer almasından dolayı Koyaltı biçiminde anıldığı ve halk dilinde söylene söylene Konyaaltı’na dönüştüğü belirtilmektedir.Devamı gör

Konyaaltı Satılık Daire Arayanlar için mahalle seçenekleri.

  • Konyaaltı satılık daire arayan vatandaşların tercih edebileceği 39 mahalle bulunmaktadır. Konyaaltı satılık ev tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Çitdibi Mahallesi, Akdamlar Mahallesi, Demircilik Mahallesi, Akkuyu Mahallesi, Çakırlar Mahallesi, Konyaaltı Mahallesi, Geyikbayırı Mahallesi, Gürsu Mahallesi, Hacısekililer Mahallesi, Aydınlık Mahallesi, Gökçam Mahallesi, Altınkum Mahallesi, Hisarçandır Mahallesi, Arapsuyu Mahallesi, Bahtılı Mahallesi, Aşağıkaraman Mahallesi, Çağlarca Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Dağ Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Doyran Mahallesi, Gökdere Mahallesi, Hurma Mahallesi, Kır Mahallesi, Kuruçay Mahallesi, Kuşkavağı Mahallesi, Liman Mahallesi, Toros Mahallesi, Molla Yusuf Mahallesi, Öğretmenevleri Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sarısu Mahallesi Uncalı Mahallesi, Üçoluk Mahallesi, Yarbaşçandır Mahallesi, Yeni Mahallesi, Zümrüt Mahallesi, Uluç Mahallesi, Siteler Mahallesi ve en çok satılık konut aranan mahallelerden biri olan Konyaaltı Hurmada satılık daire Fiyatları ve ilanları için listeleme sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Konyaaltı'nda Satılık Ev Arayanlar İçin İlçe Nüfus bilgisi

  • Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçenin toplam nüfusu 182 bin 112’dir.Toplam nüfusun yüzde 48,15’ini (87 bin 688) erkek, yüzde 51,85’ini (94,424) kadın nüfusu oluşturmaktadır.

Konyaaltı'nda Satılık emlak Arayan Vatandaşlar İçin ulaşım bilgisi

  • Antalya Havalimanı arası 9 Km. Bu mesafe arabayla yaklaşık olarak 19 dakika sürecektir. Uçak ile seyahat etmeyi planlıyorsanız, 6 Km olan yolculuğu yaklaşık olarak 30 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.(Şehir iç trafik yoğunluğundan dolayı).
  • Ayrıyeten Antalya büyükşehir belediyesi'nin Otobüsleri geç saatlere kadar her 5 dakikada seferleri bulunmaktadır.


+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.