İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Kemer Kiralık Daire Fiyatları & Kiralık Ev İlanları


 Antalya Kemer Kiralık Daire, Kemer Kiralık Ev, Kemer Kiralık Konut, Kemer Kiralık Emlak İlanları & Fiyatları marinaemlak.com'da 

Antalya Kemer'de Kiralık Ev, Kemer'de Kiralık Daire, Kemer Kiralık villa ve Kemer Kiralık konut ve Emlak  denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Kemer’de sahibinden, ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, Kiralık dükkan arsa  ve turizim otel pansiyon logman seçenekleri sunuyoruz.Antalya Kemer ilçesinin Beldibi, Göynük, kiriş, Çamyuva,Tekirova, Ulupınar, Aslanbuyak, Kuzdere, Adrasan mahallesinde Kiralık İlanlar Marinaemlak.com'da

Kemer'de Kiralık Daire veya ev kiralamak isteyemler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

 • Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bugün Kemer'in bulunduğu yerde, 1910'lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23 kilometre uzunluğunda bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer diyeceklerdir.1960'lı yıllara kadar karayolu olmadığı için, ulaşımı sadece deniz yolundan sağlanan Kemer, 1980 sonrasında uygulanan Güney Antalya Turizm Projesi kapsamında yol ve diğer altyapı değerlerine kavuşarak hızla gelişmiş ve bugün Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden birine dönüşmüştür.Kemer ilçesi ile Kiriş, Tekirova, Arslanbucak, Kuzdere, Beycik, Çamyuva, Göynük, Beldibi, Çıralı gibi yerleşim yerleri, antalya turizminden son derece önemli bir yer tutar.

Kemer'de Kiralık Daire veya Ev kiralayınca gezilecek önemli yerler.

 • Kemer çevresinde mutlaka görülmesi gereken yerleri şöyledir: Idryos, Phaselis Antik Kenti, Olympos Antik Kenti, Chimera (Yanar taş), Adrasan, Üç Adalar, Göynük Kanyonu, İkiz Kayalar, Ekopark, Ulupınar ve Selçuklu Av Köşkü'dür.

Kemer kiralık Daire veya Ev Tercih Edebileceğiniz Mahalleleri

 • Kemer kiralık daire veya Ev arayanlar için ilçenin  toplam 11 adet mahalle bulunmaktadır. 
 • Beycik Mahallesi, Yeni Mahallesi, Çamyuva Mahallesi, Tekirova Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Kiriş Mahallesi, Arslanbucak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Göynük Mahallesi, ve bölgenin en çok tercih edilenlerinden olan Kemer Arslanbucak’da satılık ev ilanlarına listeleme sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir ve detaylı arama yapabilirsiniz.
 • Kemer'de sahibinden kiralık yazlık fiyatları için listeleme sayfamızda kiralık yazlık ya da kiralık villa filtreleri ile detaylı arama yaparak güncel ilanlara ulaşabilirsiniz, 
 • Antalya Kemer kiralık Daire veya Ev fiyatları ve Kemer kiralık konut ve Emlak ilanları firmamız Marinaemlak.com'da

Antalya Kemer kiralık daire ve ev bulmayı kolaylaştıran etkenler

 • Kemer Kiralık daire fiyatının, aylık aidat ve bakım giderlerinin bütçenizi uygun olup olmadığını araştırmalısınız.
 • Kiralık daire ararken ısı yalıtımı ve ses yalıtımı özellikleri olmasına özen göstermek uzun vadede çok avantaj sağlar
 • Antalya Kemer kiralık dairenin yer döşemelerinin, kapılarının, camlarının, mutfak tezgâhı ve dolaplarının sağlam olması.
 •  Oturmak istediğiniz Antalya Kemer kiralık ev veya dairenin deprem yönetmeliğine uygun olduğunu ya da depreme dayanıklı olduğunu araştırmalısınız.
 • Kiralık daire hayatınızı kolaylaştırmalı. Mesela okula, işe, hastaneye, markete, alışveriş merkezine, toplu taşıma araçlarına ya da duraklarına yakın mesafede olmalı.
 • Ayrıca kiralayacağınız dairenin sağlığınızı olumsuz etkileyecek sanayi tesislerine ve sanayi bölgelerine uzak olmasına dikkat etmekte fayda var. 
 • Kiralık dairenin bakım ve onarım gibi tadilat masraflarının olup olmadığını kontrol edin.
 • Kiralık daire veya ev arayışında üzerinde durulması gereken bir diğer ayrıntı da ödenmemiş faturasının bulunup bulunmadığının kontrolüdür. 
 • Kiralık daire veya herhangi emlak için mutlaka gerçek mülk sahibi ile kira kontratı yapmalısınız. Yapacağınız bu sözleşmenin noter onaylı olması da resmi olarak geçerliliğinin ispatı olacaktır.
 • Yaşamak istediğiniz Kemer'de kiralık daire veya Evin çevresinin yaşam standartlarına uygun mu değil mi mutlaka sorgulayın, 
 • Kira sözleşmesinde mutlaka kiralık daire veya evi tuttuğunuzda evi teslim aldığınız şartlara yer vermelisiniz.
 • Kemer'de Kiralık daire ararken odalarının güneş ışığından faydalanıyor olması sağlığınızı olumlu etkiler.

Lütfen Kemer Bölgesinde Satılık ve Kıralık Daireler için bizimle iletişime geçiniz.


Marinaemlak.com size Antalya ilinde, Kemer ilçesinde, aradığınız Kiralık daire ilan seçeneklerini sunar. Kemer kiralık daire ve Ev fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilir, Antalya Kemerde kiralık daire ve Ev ilanı arasından size en uygun kiralık daire ilanını bulabilirsiniz.

+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.