İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Kemer Günlük Kiralık Villa

Antalya Kemer Günlük Kiralık Villa  Fiyatları & İlanları marinaemlak.com'da

Antalya Kemer günlük kiralık Villa, Kemer günlük kiralık Daire, Kemer günlük kiralık Yazlık evler ve Kemer günlük kiralık Apart ve suit  denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Kemer’de sahibinden, ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, günlük kiralık yazlık apart daire ve tatilevleri sunuyoruz.Antalya  Kemer ilçesinin Beldibi Göynük,Kiriş,Çamyuva,Tekirova,Ulupınar,Aslanbuyak,Kuzdere,Adrasan mahallesinde Günlük Kiralık Daire,Ev,Villa,Konut,Emlak,Pansion,Apart. Logman ilanları ve fiyatları marinaemlak.com'da.

Neden Günlük kiralık villa & Apart 

 • Alternatif tatil seçenekleri de dahil olmak üzere herşey dahil sistemi, paket geziler ve turlar insanları monoton bir tatil anlayışına yönlendirmektedir.
 • Günlük iş ve hayat temposunun yoğunluğu ve stresinden kurtulmak için tatil beldelerine akın eden insanlar, bireysel isteklerini karşılayacak şekilde bir tatil anlayışını otellerde maalesef bulamamakta, tatillerinden mutsuz ve yorgun olarak evlerine dönmektedirler.
 • Müşterilerimiz en çok belirtiği konu tatillerinde özgürlük aradıkları ve maalesef otellerde bir odaya sıkışıp saatleri takip ederek hareket ettikleridir.
 • Villa/Apart otel seçeneklerinde ise size özgü, tamamen kişisel istekleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda evinizin konfor ve huzurunda tatil yapma avantajı sunulmaktadır.
 • Özel havuzlu villaların tercih edilmesindeki en büyük etken, kişilerin özgürce ve yabancı gözlerden uzak güneşlenebilmenin ve yüzebilmenin yanı sıra, saat sınırlaması olmadan özgürce hareket edip kendi evlerindeki huzuru tatile taşıyıp unutulmaz bir hale getirmesidir.
 • Yurt dışında çok yaygın olarak uygulanmakta olan villa kiralama sistemi yavaş yavaş Türkiye’ de de talep görmeye başlamıştır.
 • Fakat bu hizmetin konuya hakim olmayan kişi ve kuruluşlar tarafından yapılmasından dolayı, umutla ve beklentiyle tatil bölgesine giden tatilciler ya kiraladıkları muhataba ulaşamamakta ya da kendisine taahhüt edilen, fotoğrafları sergilenen villa/apart ile karşısında gördüğü yapının aynı olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğramaktadırlar.
 • Ve yaşanan bu kötü tecrübelerden dolayı bu sektörde kötü imaj oluşmakta, insanların güven sorunu yaşamasına neden olunmaktadır.
 • Bizim portföyümüzde bulunan tüm villa ve apartlar tarafımızdan incelenip fotoğraflanmış, detaylı bilgileri alındıktan sonra siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.
 • Gözlemlediğimiz bir diğer konu ise, villa ya da apartta tatil deneyimini yaşayan misafirlerimizin artık bunu bir alışkanlık haline getirmeleri ve sonraki tatil dönemlerinde de yine villa/apart turizmini tercih ediyor olmalarıdır.

 • Marinaemlak olarak amacımız, siz değerli misafirlerimizin evinizdeki rahatınızı ve huzurunuzu unutulmaz bir tatile dönüştürmektir.

Antalya Kemer günlük kiralık Villa Seçenekleri 

 • Antalya Kemer günlük kiralık Villa 2+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Villa 3+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Villa 4+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 

Size hayallerinizdeki unutulmaz tatili yaşatalım.

 • Yazlık Ev kimilerine göre dostluk, kimilerine huzur, kimilerine kaçış ve yeni bir başlangıç anlamı taşır... Marinaemlak Türkiye'nin bir çok noktasından size onlarca anlam ve duygular yükleyebileceğiniz eşsiz yazlıklar sunuyor... Tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı özelliklerde Ev veya villa, apart otel anında rezervasyon yapabilirsiniz.Sitemizde incelediğiniz yazliklar (villa-apart otel) sizin için en ince ayrıntısına kadar yetkili personelimizce incelenip hizmetinize sunulmuştur. Villalarımızın tamamı özel havuzlu müstakil ve nezih ortamlarda olup. Hayal ettiğinizi bulamadıysanız bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtin, size önereceğimiz seçenekleri değerlendirin.

+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.