İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Kemer Günlük Kiralık Villa ve Daire Fiyatları & İlanları


Antalya Kemer Günlük Kiralık Yazlık Ev ve Daire Fiyatları & İlanları marinaemlak.com'da

Kemer günlük kiralık Daire veya Yazlık Ev fiyatları

 • Antalya Kemer günlük kiralık Villa fiyatları, Kemer günlük kiralık Daire fiyatları, Kemer günlük kiralık Yazlık evler ve Kemer günlük kiralık Apart ve suit  denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Kemer’de sahibinden, ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, Kemer günlük kiralık yazlık apart daire ve tatil evleri sunuyoruz.

Kemer hakkında kısa bilgiler

 • Kemerin Nüfüsü 2018 verilerine göre 43.226 dir.Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bugün Kemer'in bulunduğu yerde, 1910'lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23 kilometre uzunluğunda bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer diyeceklerdir.1960'lı yıllara kadar karayolu olmadığı için, ulaşımı sadece deniz yolundan sağlanan Kemer, 1980 sonrasında uygulanan Güney Antalya Turizm Projesi kapsamında yol ve diğer altyapı değerlerine kavuşarak hızla gelişmiş ve bugün Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden birine dönüşmüştür. Kemer ilçesi ile Kiriş, Tekirova, Arslanbucak, Kuzdere, Beycik, Çamyuva, Göynük, Beldibi, Çıralı gibi yerleşim yerleri, Antalya turizminden son derece önemli bir yer tutar.

Kemer günlük kiralık Daire Tercih Edebileceğiniz Mahalleleri

 • Kemer günlük kiralık daire veya Ev arayanlar için ilçenin  toplam 11 adet mahalle bulunmaktadır. 
 • Beycik Mahallesi, Yeni Mahallesi, Çamyuva Mahallesi, Tekirova Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Kiriş Mahallesi, Arslanbucak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Göynük Mahallesi, ve bölgenin en çok tercih edilenlerinden olan Kemer Arslanbucak’da satılık ev ilanlarına listeleme sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir ve detaylı arama yapabilirsiniz.
 • Kemer'de sahibinden günlük kiralık yazlık fiyatları için listeleme sayfamızda günlük kiralık yazlık ya da günlük kiralık villa filtreleri ile detaylı arama yaparak güncel ilanlara ulaşabilirsiniz, 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Ev fiyatları ve Kemer günlük kiralık konut ve Emlak ilanları firmamız Marinaemlak.com'da

Antalya Kemer günlük kiralık Daire veya Ev Seçenekleri 

 • Antalya Kemer günlük kiralık Daire 2+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Daire 3+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Daire 4+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 


Antalya Kemer günlük kiralık Villaya gelince gezilmesi gereken yerler.

 • Kemer çevresinde mutlaka görülmesi gereken yerleri şöyledir: Idryos, Phaselis Antik Kenti, Olympos Antik Kenti, Chimera (Yanar taş), Adrasan, Üç Adalar, Göynük Kanyonu, İkiz Kayalar, Ekopark, Ulupınar ve Selçuklu Av Köşkü'dür. Antalya  Kemer ilçesinin Beldibi Göynük, Kiriş, ÇamyuvaTekirova, Ulupınar, Arslanbuyak, Kuzdere, Adrasan mahallesinde Günlük Kiralık Daire, Ev, Villa, Konut, Emlak, Pansion, Apart. Logman ilanları ve fiyatları marinaemlak.com'da.

Neden Kemer günlük kiralık Yazlık EV & Daire

 • Alternatif tatil seçenekleri de dahil olmak üzere herşey dahil sistemi, paket geziler ve turlar insanları monoton bir tatil anlayışına yönlendirmektedir.
 • Günlük iş ve hayat temposunun yoğunluğu ve stresinden kurtulmak için tatil beldelerine akın eden insanlar, bireysel isteklerini karşılayacak şekilde bir tatil anlayışını otellerde maalesef bulamamakta, tatillerinden mutsuz ve yorgun olarak evlerine dönmektedirler.
 • Müşterilerimiz en çok belirtiği konu tatillerinde özgürlük aradıkları ve maalesef otellerde bir odaya sıkışıp saatleri takip ederek hareket ettikleridir.
 • Villa/Apart otel seçeneklerinde ise size özgü, tamamen kişisel istekleriniz ve düşünceleriniz doğrultusunda evinizin konfor ve huzurunda tatil yapma avantajı sunulmaktadır.
 • Özel havuzlu villaların tercih edilmesindeki en büyük etken, kişilerin özgürce ve yabancı gözlerden uzak güneşlenebilmenin ve yüzebilmenin yanı sıra, saat sınırlaması olmadan özgürce hareket edip kendi evlerindeki huzuru tatile taşıyıp unutulmaz bir hale getirmesidir.
 • Yurt dışında çok yaygın olarak uygulanmakta olan villa kiralama sistemi yavaş yavaş Türkiye’ de de talep görmeye başlamıştır.
 • Fakat bu hizmetin konuya hakim olmayan kişi ve kuruluşlar tarafından yapılmasından dolayı, umutla ve beklentiyle tatil bölgesine giden tatilciler ya kiraladıkları muhataba ulaşamamakta ya da kendisine taahhüt edilen, fotoğrafları sergilenen villa/apart ile karşısında gördüğü yapının aynı olmamasından dolayı hayal kırıklığına uğramaktadırlar.
 • Ve yaşanan bu kötü tecrübelerden dolayı bu sektörde kötü imaj oluşmakta, insanların güven sorunu yaşamasına neden olunmaktadır.
 • Bizim portföyümüzde bulunan tüm villa ve apartlar tarafımızdan incelenip fotoğraflanmış, detaylı bilgileri alındıktan sonra siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunulmuştur.
 • Gözlemlediğimiz bir diğer konu ise, villa ya da apartta tatil deneyimini yaşayan misafirlerimizin artık bunu bir alışkanlık haline getirmeleri ve sonraki tatil dönemlerinde de yine villa/apart turizmini tercih ediyor olmalarıdır.

 • Marinaemlak olarak amacımız, siz değerli misafirlerimizin evinizdeki rahatınızı ve huzurunuzu unutulmaz bir tatile dönüştürmektir.

Size hayallerinizdeki unutulmaz tatili yaşatalım.

 • Yazlık Ev kimilerine göre dostluk, kimilerine huzur, kimilerine kaçış ve yeni bir başlangıç anlamı taşır... Marinaemlak Türkiye'nin bir çok noktasından size onlarca anlam ve duygular yükleyebileceğiniz eşsiz yazlıklar sunuyor... Tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı özelliklerde Ev veya villa, apart otel anında rezervasyon yapabilirsiniz.Sitemizde incelediğiniz yazliklar (villa-apart otel) sizin için en ince ayrıntısına kadar yetkili personelimizce incelenip hizmetinize sunulmuştur. Villalarımızın tamamı özel havuzlu müstakil ve nezih ortamlarda olup. Hayal ettiğinizi bulamadıysanız bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtin, size önereceğimiz seçenekleri değerlendirin.


Marinaemlak.com size Antalya ilinde, Kemer ilçesinde, aradığınız Günlük Kiralık Ev veya daire ilan seçeneklerini sunar. Kemer günlük kiralık daire ve Ev fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilir, Antalya Kemerde günlük kiralık daire ve Ev ilanı arasından size en uygun daire veya villa ilanını bulabilirsiniz.


+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.