İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Antalya Kemer Günlük Kiralık Apart Otel


Antalya Kemer Günlük Kiralık Apart Otel

 • Antalya Kemer günlük kiralık Apart otel, Kemer günlük kiralık Apart daire, Kemer günlük kiralık Apart ve suit  denince 28 senenin verdiği güven ve tecrübeyle ilk akla gelen firmamız Marinaemlak.com seçkin personeliyle  sizlere Antalya Kemer’de sahibinden, ekonomik, denize yakın, havuzlu villa, Kemer günlük kiralık yazlık apart daire ve tatil evleri sunuyoruz.

Kemer hakkında kısa bilgiler

 • Kemerin Nüfüsü 2018 verilerine göre 43.226 dir.Batı Toros Dağları'nın eteklerinde ve 52 kilometre kıyı şeridi boyunca uzanan Kemer ilçesi, Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biridir. Bugün Kemer'in bulunduğu yerde, 1910'lu yıllarda Eski Köy adı ile bilinen ve dağlardan gelen seller sonucu göl ve bataklıklardan oluşan bir yerleşim yeri vardı. Eski Köy halkı, kendilerini bu sellerden korumak için, dağların eteklerinde 23 kilometre uzunluğunda bir taş duvar ördüler. Sonraları, bu duvar nedeniyle köylerine Kemer diyeceklerdir.1960'lı yıllara kadar karayolu olmadığı için, ulaşımı sadece deniz yolundan sağlanan Kemer, 1980 sonrasında uygulanan Güney Antalya Turizm Projesi kapsamında yol ve diğer altyapı değerlerine kavuşarak hızla gelişmiş ve bugün Türkiye'nin en gözde turizm merkezlerinden birine dönüşmüştür. Kemer ilçesi ile Kiriş, Tekirova, Arslanbucak, Kuzdere, Beycik, Çamyuva, Göynük, Beldibi, Çıralı gibi yerleşim yerleri, Antalya turizminden son derece önemli bir yer tutar.

Kemer günlük kiralık Apart otel Tercih Edebileceğiniz Mahalleleri

 • Kemer günlük kiralık Apart Otel arayanlar için ilçenin  toplam 11 adet mahalle bulunmaktadır. 
 • Beycik Mahallesi, Yeni Mahallesi, Çamyuva Mahallesi, Tekirova Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Kiriş Mahallesi, Arslanbucak Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Göynük Mahallesi, ve bölgenin en çok tercih edilenlerinden olan Kemer Arslanbucak’da satılık ev ilanlarına listeleme sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir ve detaylı arama yapabilirsiniz.
 • Kemer'de günlük kiralık Apart Otel fiyatları için listeleme sayfamızda günlük kiralık Apart Otel ya da günlük kiralık villa filtreleri ile detaylı arama yaparak güncel ilanlara ulaşabilirsiniz, 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Apart Otel fiyatları ve Kemer günlük kiralık Apart Otel ilanları firmamız Marinaemlak.com'da
Antalya Kemer günlük kiralık Apart Otel gelince gezilmesi gereken yerler.
 • Kemer çevresinde mutlaka görülmesi gereken yerleri şöyledir: Idryos, Phaselis Antik Kenti, Olympos Antik Kenti, Chimera (Yanar taş), Adrasan, Üç Adalar, Göynük Kanyonu, İkiz Kayalar, Ekopark, Ulupınar ve Selçuklu Av Köşkü'dür. Antalya  Kemer ilçesinin Beldibi Göynük, Kiriş, ÇamyuvaTekirova, Ulupınar, Arslanbuyak, Kuzdere, Adrasan mahallesinde Günlük Kiralık Apart Otel, Daire, Ev, Villa, Konut, Emlak, Pansion, Apart. Logman ilanları ve fiyatları marinaemlak.com'da.

Antalya Kemer günlük kiralık Apart Otel Seçenekleri 

 • Antalya Kemer günlük kiralık Apart Otel 1 oda Fiyatları için bizlere ulaşın 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Apart Otel 1+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 
 • Antalya Kemer günlük kiralık Apart Otel 2+1 Fiyatları için bizlere ulaşın 

Size hayallerinizdeki unutulmaz tatili yaşatalım.

 • Yazlık Ev kimilerine göre dostluk, kimilerine huzur, kimilerine kaçış ve yeni bir başlangıç anlamı taşır... Marinaemlak Türkiye'nin bir çok noktasından size onlarca anlam ve duygular yükleyebileceğiniz eşsiz yazlıklar sunuyor... Tanınmış yada keşfedilmemiş tatil bölgelerinde farklı özelliklerde Ev veya villa, apart otel anında rezervasyon yapabilirsiniz.Sitemizde incelediğiniz yazliklar (villa-apart otel) sizin için en ince ayrıntısına kadar yetkili personelimizce incelenip hizmetinize sunulmuştur. Villalarımızın tamamı özel havuzlu müstakil ve nezih ortamlarda olup. Hayal ettiğinizi bulamadıysanız bize nasıl bir konutta tatil yapmak istediğinizi belirtin, size önereceğimiz seçenekleri değerlendirin.


Marinaemlak.com size Antalya ilinde, Kemer ilçesinde, aradığınız Günlük Kiralık Apart Otel ilan seçeneklerini sunar. Kemer günlük kiralık Apart Otel fiyatları ve özellikleri arasında karşılaştırma yapabilir, Antalya Kemerde günlük kiralık Apart Otel ilanı arasından size en uygun Apart Otel veya villa ilanını bulabilirsiniz.


Antalya Kemer Günlük Kiralık Apart Otel için yorum ekleyebilirsiniz

Antalya Kemer Günlük Kiralık Apart Otel için form gönderin

Antalya Kemer Günlük Kiralık Apart Otel için sorunuz varmı?

Antalya Kemer Günlük Kiralık Apart Otel sayfayı faydalı buldunuzmu?


+90 542 315 25 45

marinaemlak.com, Tüm Hakları Saklıdır.